Jak odpowiednio chronić wyświetlacz telefonu?

Nie ma telefonów niezniszczalnych. To prosta prawidłowość, o której wiedzą wszyscy właściciele tych urządzeń, a szczególnie właściciele smartfonów. Ciągle rozwijający się rynek telefonów komórkowych oferuje co raz to droższe modele naszpikowane nowinkami technologicznymi, które ułatwiają nam życie. Z tego powodu tak ważna jest prawidłowa ochrona telefonu. Sklepy internetowe oferujące akcesoria ochronne do smartfonów i tabletów ciągle ze sobą rywalizują, oferując coraz to nowsze wzory i modele akcesoriów ochronnych na telefon.

Jakie zabezpieczenie do smartfona kupujemy najczęściej?

Powszechne stało się już kupowanie etui lub pokrowców na telefony. Jednak najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią smartfonów jest wyświetlacz, dlatego warto pomyśleć o jego ochronie. Szkło hartowane czy też folie na telefon jest są najlepszymi z dostępnych opcji.

Szkło hartowane

Kupując szkło hartowane na wyświetlacz należy zwrócić uwagę na jego twardość. Dużo większą możliwość wyboru poszczególnych akcesoriów niż w komisach czy sklepach stacjonarnych, dostaniemy w sklepach online. Kupując w internecie, możemy przeglądnąć wiele produktów i wybrać ten najbardziej nam odpowiadający. Podczas wyboru szkła hartowanego, zwracajmy uwagę na stopień twardości. Im większy wskaźnik twardości (w skali 1-10), tym lepiej. Najczęściej spotykane jest szkło hartowane na wyświetlacz o twardości 9h.

Szkło hartowane na telefon to opcja idealna w szczególności dla pań, które często noszą smartfony w torebkach w towarzystwie kluczy. Stosując je zabezpieczamy wyświetlacz przed możliwością porysowania lub innego mechanicznego uszkodzenia. Szkło hartowane na telefon stanowi również zabezpieczenie w trakcie upadku urządzenia, który bez odpowiedniej ochrony dla wyświetlacza, może zakończyć się jego kosztowną wymianą. Często koszta takie przekraczają wartość urządzenia i naprawa zwyczajnie się nie opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *