O stronie i autorach

Witaj,

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Jest ona stworzona w celu rozszerzenia wiedzy na temat marketingu internetowego w Polsce.

Zauważyliśmy, że często brakuje wartościowych materiałów w języku Polskim. Postanowiliśmy nieco temu zaradzić i tworzymy tą stronę poświęconą marketingowi internetowemu, czyli Akademię Wirtualną. Nie jest to projekt z rozmachem, a raczej hobbistyczna inicjatywa. Nie oceniaj nas zbyt surowo – szczególnie na początku gdy zaczynamy i nie mamy za sobą dużych budżetów ani żadnych zysków. Jeśli troszkę się rozwiniemy to na pewno podniesiemy poziom strony i jakość dostarczanych materiałów.

O autorach

Jesteśmy specjalistami do spraw reklamy w Google (pozycjonowania i Google Ads). Pracujemy na co dzień w branży i znamy problemy przeciętnego człowieka związane z brakiem wiedzy na temat reklamy w Google oraz marketingu internetowego. Wiele osób – szczególnie w starszym wieku – ciężko ma odnaleźć się w nowej technologii i naszą misją jest im pomoc.

W marketingu internetowym jesteśmy od ponad 7 lat. Spędziliśmy wiele czasu przy setkach, a może nawet tysiącach projektów i pomogliśmy wielu firmom w odniesieniu sukcesu. Mam nadzieję, że tym projektem pomożemy także Tobie i wielu innym osobom w rozwoju na ścieżce kariery w marketingu.

No votes yet.
Please wait...